My

˚O NAŠEJ PRÁCI

Sme najväčšou BTL agentúrou na Slovensku so stabilným tímom našich skvelých kolegov, ktorí majú za sebou dlhoročné odborné skúsenosti. Náš tím navštevuje najväčší počet POS na Slovensku a riešenie požiadaviek klienta pripravujeme podľa jeho požiadaviek na „kľúč“.

Skvelý tím

Pýchou agentúry Greg Hamm je náš skvelý tím ľudí, ktorý vyniká svojimi skúsenosťami v oblasti merchandisingu, outsoursingu, obchodných tímov, sales promotion, či logistiky a AV technikou. V našom širšom tíme sa nachádza viac ako 1500 ľudí po celom Slovensku.

Moderné systémy

Našou súčasnou víziou do budúcnosti je zjednodušiť a zefektívniť komunikáciu pomocou širokej škály moderných systémov, ktoré neustále vyvíjame a zdokonaľujeme. Medzi naše najvýznamnejšie produkty patrí aplikácia GHPmerch, aplikácia ControlGO a logistický systém pre správu POSM. Spoločne s nami si posuniete svoje podnikanie na novú úroveň. 

Počúvame

Na začiatku veľa počúvame, veľa sa pýtame tak, aby sme mali k dispozícii všetky potrebné podklady pre spustenie budúcej spolupráce.

Vymyslíme

Akonáhle sú všetky dáta pripravené, je potrebné nastaviť vhodnú stratégiu. Všetky stratégie sa ešte pred realizáciou testujú pre čo najväčší úspech na trhu.

Spravíme

Po odsúhlasení všetkých bodov sa náš skúsený tím púšťa do realizácie. Všetky kampane sú priebežne monitorované pre prípad potrebných úprav. Záverom celej realizácie sú podrobné reporty úspešnosti, odporúčania a prípadne návrhy do budúcnosti.

Výnimočná exekúcia

Našou silnou stránkou je promptná reakcia do 24 hodín v prípade potreby v rámci celého územia Slovenskej republiky. Za úspechy v excelentnej exekúcii vďačíme aj vďaka systému manažérskej kvality ISO 9001 v oblasti všetkých ponúkaných služieb od roku 2017. 

˚SCHOPNOSTI

SkúsenosťS merchandisingom sme začali od roku 1999, za ten čas sme nazbierali všetky potrebné skúsenosti, aby sme sa stali číslo 1 na trhu.
VeľkosťV našich tímoch máme 100 interných zamestnancov, 1000 merchandiserov a 300 aktívnych obchodných zástupcov.
PrítomnosťKaždodenne nás môžete stretnúť na všetkých predajniach v SR.
ProfesionalitaV tom čo robíme, sme jednoznačne profesionáli a pri našej práci nám pomáha aj najmodernejší Online systém.