ZSE pracovná ponuka

STAŇ SA SÚČASŤOU NOVOVZNIKAJÚCEHO TEAMU V BRATISLAVSKOM REGIÓNE!

 

Spoločnosť ZSE Energetika, a.s. patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Už viac ako 95 rokov pôsobí najmä na západnom Slovensku a každý deň sa na jej služby spolieha milión zákazníkov.

Okrem dodávania elektriny a plynu je ZSE aj inovátorom v oblasti nových produktov a služieb v rámci energetického sektora, ako aj trendsetterom v oblasti zlepšovania zákazníckej starostlivosti. Preto sa aj prostredníctvom svojich zamestnancov snažia denno-denne poskytovať čo najlepší servis a pre maximálny komfort a pohodlie prinášajú ponuku svojich služieb až k zákazníkovi domov.

Preto pre nášho klienta ZSE hľadáme obchodných zástupcov, ktorí na vysokej úrovni zastrešia ponuku portfólia doplnkových služieb a komplexných riešení, zameraných na využitie obnoviteľných zdrojov a technológií pre inteligentné domácnosti v regióne BRATISLAVA.

Ak sa chceš stať súčasťou tohto novovznikajúceho teamu, predurčenému na úspech, klikni na link nižšie a pošli nám svoj stručný životopis. My sa Ti v najbližších dňoch ozveme a dohodneme si stretnutie, na ktorom sa dozvieš všetky podrobnosti o práci Obchodného zástupcu pre ZSE.

Tešíme sa na stretnutie a prípadnú spoluprácu!